Softcosmetic ailesi olarak güzellikte ve güzel görünmekte bakımın etkisini görüyor fakat bu güzelliğin hiçte kolay elde edilmediğini biliyoruz. Daha etkili bakım yapmak ve sizlere doğru ürünleri sunmak için ürün yelpazemizi sürekli arttırıyoruz.

Doğru cilde doğru ürün kullanmak, doğru uygulamalar yapmak, doğru cilt analizleri ve buna uygun cilt bakımlarınızda sizi cildinizle dost ürünlerle buluşturmak için kalabalık bir ekip ile çalışıyoruz. Bu bağlamda birazda mutfağımızdan ve çalışma prensiplerimizden bahsetmek istiyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 10 yıllık uzman estetisyen kadromuz ile 1 milyonu aşkın müşteri veri tabanımızı aktif olarak sürekli yenilenme prensibi ile çalıştırıyoruz.

Uzun süren formülasyon ve stabilite çalışmaları sonucu ortaya çıkan ürünlerimizi ; ülkemizin en değerli ve kozmetik sektörünün en ön sırada yer alan Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarlarında test ettiriyoruz.

Ürün üzerinde görmüş olduğunuz tüm iddialar klinik olarak test edilip onaylanıyor, tüm zorlu koşulları geçip onaylanan ürünler güçlü ve tecrübeli kadromuz tarafından performans testine tabi tutuluyor.

Bunlara paralel olarak Müşterilerimizden gelen istek, talep ve öneriler doğrultusunda sizlere sunmuş olduğumuz ürünler oluşuyor.

Bir Dokunuş Yeter…

Vizyonumuz

Mutlu olmak, eğlenmek, bakımlı olmak, özgürlük her insanın yaşamsal hakkı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile bunun için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Kozmetik sektörünün nabzını sürekli müşahade altında tutup güler yüzlü ve profesyonel bilim insanlarımız ile SoftCosmetic enstitüde müşterilerimize kaliteyi üretmek için sürekli mesaideyiz.

Markalarımız