Bu bölümde sizlere daha fazla yardımcı olabilecek bilgiler bulunmaktadır. Merak ettiğiniz konuları iletişim sayfamızda ki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Firmamızın perakende satışı yoktur.

Firmamızın kurumsal yapısı gereği toptan ürün tedarik edebilecek kişi veya firmaların merkez işletmecisi belgesine ve ticari işletme belgesine sahip olması gerekir.

Firmamız ve bayilerimizin yapmış olduğumuz bayilik sözleşmesi gereği ürünlerimize sadece bayilerimize satışı vardır. İnternette görmüş olduğumuz reklam ve ürünler bize ve bayilerimize ait değildir. Korsan yapılanmaya hizmet etmektedir. İtimat etmeyiniz. Bu mecralardan vereceğiniz siparişleriniz firmamız ve bayilerimizi bağlayıcı değildir.

Instagram hesabımızda bizi takip ederek gönderilerimizi yorumlayan ve beğenen ayrıca bizi takip eden güzellik merkezi, estetik merkezi ve kliniklerin iletişim sayfalarını ziyaret ederek tedarik edebilirsiniz.

Biz ve Neopink bilim adamlarının her ürünümüz için yapmış olduğu 8 ila 12 aylık ARGE sonunda ve yapılan testlerde çıkan sonuçlar ürünlerimizin düzenli kullanımına işaret etmektedir.

“Doğru ürünler, gözle görülür sonuçlar”